TP Link Modem Şifresi

Tp Link modemleri günümüzde en çok tercih edilen modemlerden biridir. Gelişen teknolojiye ayak uyduran TP Link, aradığınız her türlü özelliği olanak sağlayan bir modem türüdür. Bu modemi tüm teknoloji marketlerden bulabilirsiniz. Aynı zamanda TP Link internet sitesi aracılığı ile online olarak alışveriş yapabilir, tüm özellikleri tek tek seçerek aradığınız modemi bulabilirsiniz.

Tp Link modemlerinin ara yüzüne giriş yapabilmeniz için diğer modemlerde de olduğu gibi kullanıcı adını ve şifresini bilmeniz gerekmektedir. Modeminizin çeşidine göre her modemde bu şifre aynıdır, bu sebeple modeminiz elinize ulaştığında ilk yapmanız gereken bu adı ve şifreyi değiştirmek olmalıdır.

Tp Link modeminin ara yüzüne giriş yapmak için kullanacağınız ip adresi 192.168.1.1’dir. Kullanıcı adı kısmına “admin”, parola kısmına da “admin” yazmanız gerekmektedir. Eğer modeminizi TTNET aracılığı ile aldıysanız parola kısmına “ttnet” yazmayı da deneyebilirsiniz.

Tp Link Modem Şifresini Nasıl Değiştirebilirim?

  • Kullandığınız internet tarayıcısını açarak, adres çubuğuna 192.168.1.1 yazın ve enter tuşuna basın.
  • Açılan ekranda kullanıcı adı kısmına “admin”, parola kısmına “admin” yazın ve enter tuşuna basın.
  • Giriş yaptığınız ara yüz ekranından Kablosuz Ağ Ayarlarına tıklayın.
  • Kablosuz Ağ Ayarları üzerinden dilediğiniz ayarları bulun ve tercih ettiğiniz gibi değiştirin.

TP Link Modemlerine Güvenebilir Miyim?

Tp Link 1996 yılından bu yana hizmet veren ve 21 yıldır faaliyette olan bir firmadır. Aynı zamanda çok meşhur bir güvenlik sağlayıcıdır. Sadece internete bağlanmayı sağlayan modemleri değil telefon ve akıllı ev aksesuarları da üretmektedir. Alanında lider firmalardan biridir. Bu nedenle hiç şüphesiz güvenebileceğiniz bir markadır.

Bunun yanı sıra çağrı merkezleri yani müşteri hizmetleri de 24 saat aktiftir. Eğer modeminiz ile ilgili anlamadığınız ya da bilmek istediğiniz bilgiler varsa 444 19 25 veya 0850 72 444 88 numaralarını tuşlayarak dilediğiniz an teknik destek alabilirsiniz. Aynı zamanda internet sitesi üzerinden sık sorulan sorular ile yönlendirme de sağlanmıştır. Yani modeminizin kurulumundan, ara yüze girişe kadar tüm bilgilere internet sitesi ile ulaşabilirsiniz.

 

2 thoughts on “TP Link Modem Şifresi

  1. yılmaz dedi ki:

    Teşekkürler çok faydalı oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir